Płatny staż w Agencji Zatrudnienia

LeasingTeam Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 0015516
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

  • zadania polegające na pozyskiwaniu kandydatów;
  • dodawanie ogłoszeń z wykorzystaniem wszelkich możliwych źródeł - polegamy na Twojej kreatywności;
  • prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych z potencjalnymi kandydatami;
  • aktywne działania w terenie - wieszanie plakatów.

Oczekiwania:

  • jeśli jesteś osobą otwartą i energiczną;
  • nie boisz się ciągłego kontaktu z ludźmi - telefon, mail, spotkania;
  • masz dar przekonywania i potrafisz wzbudzać zaufanie;
  • dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej;
  • swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office (Word, Excel);
  • kreatywnie potrafisz wykorzystywać nowe technologie i social media;
  • potrafisz organizować czas pracy, tak aby wykorzystać go maksymalnie;
  • nie boisz się napiętych terminów i potrafisz wywiązywać się z narzuconych deadline;
  • potrafisz myśleć i pracować kreatywnie;
  • lubisz wyzwania i częste zmiany;
  • jesteś dyspozycyjny/a do pracy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17.

Oferta:

  • miejsce pracy - Poznań, ul. Dąbrowskiego;
  • umowę zlecenie ze stawką 15 brutto/h, pracę na minimum 12 miesięcy;
  • współpracę z młodym, przyjaznym zespołem;
  • ciekawe i odpowiedzialne wyzwania zawodowe;
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • gwarantujemy energicznego szefa.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.