Płatny Staż - Tester / QA

Billennium Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Zadania

  • Wsparcie zespołu testerów w prowadzeniu testów
  • Wsparcie zespołu w przygotowywaniu planów oraz harmonogramów testów
  • Komunikacja wewnątrz - projektowa
  • Tworzenie raportów z przeprowadzonych czynności testowych
  • Współpraca z zespołami z różnych obszarów biznesowych
  • Przygotowywanie przypadków testowych
  • Analiza problemów oraz zgłaszanie błędów
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub studenci kierunków technicznych
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość UML
  • Znajomość SQL będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość TFS/ HP ALM/ HP Quality Center będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość JIRA
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej oraz analitycznej
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Certyfikat ISEB / ISTQB będzie dodatkowym atutem
  • Certyfikat ITIL Foundation będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Szkolenia wstępne
  • Pełnoetatowe zatrudnienie w formie stażu na okres 3 miesięcy
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy po okresie stażu
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.