Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 29/06/2017.

Płatny Staż na stanowisku - Asystenta w Dziale Zarządzania Wierzytelnościami

Wrocław, dolnośląskie

Grupa Kapitałowa Południe Zachód Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Propozycja skierowana jest do studentów na kierunkach:

  • prawa,
  • administracji,
  • ekonomii,
  • nauk społecznych.

    Podczas 6- miesięcznego stażu, pod opieką naszych doświadczonych pracowników poznasz specyfikę pracy w firmie prawnej.

Zdobędziesz konkretne umiejętności takie jak:

  • analiza i konstruowanie umów,
  • analiza akt sądowych,
  • analiza zapisów w księgach wieczystych,
  • zespołowe rozwiązywanie problemów prawnych,
  • planowanie postępowań sądowych i egzekucyjnych,
  • prowadzenie negocjacji.

Wymagania

Wybranej osobie zaproponujemy:

  • 6_cio miesięczny płatny staż,
  • umowę o pracę po zakończeniu stażu,
  • zdobycie praktycznego doświadczenia, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, które będziesz mógł wykorzystać także na dalszym etapie edukacji.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się windykacją b2b od 1998 roku.
Działamy w oparciu o swoją... wiedzę i doświadczenie stale obsługując kilkuset klientów z branży B2B
Stawiamy na obsługę prawną powierzonych nam spraw, jak również windykację bezpośrednią.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Prawo , Praca Praca dla studentów , Praca Praktyki / Staż , Praca Finanse , Praca Administracja biurowa