PŁATNE PRAKTYKI W DZIALE TECHNOLOGII

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

    Obecnie poszukujemy Kandydata / Kandydatki na:

Wymagania

na okres 12 miesięcy

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

  • Udział w projektach dotyczących wdrażania nowych technologii,
  • Wsparcie przy tworzeniu powłok antyrefleksyjnych,
  • Monitorowanie stanu oraz obsługa maszyn próżniowych,
  • Kontrola i kalibracja przyrządów pomiarowych,
  • Gromadzenie, obróbka oraz analiza danych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego technicznego lub statusu studenta ostatnich lat, mile widziane kierunki tj: Mechatronika, Inżynieria Produkcji, Mechanika, Fizyka lub Optyka,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej,
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word, Power Point),
  • Zdolności analitycznych, umiejętności trafnego wyciągania wniosków,
  • Umiejętności identyfikacji problemów oraz ich rozwiązywania, wnikliwości,
  • Silnej orientacji na uczenie się, zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy,

Oferujemy Ci:

  • Roczne praktyki w Dziale Technologii w dynamicznie rozwijającej się organizacji będącej liderem branży optycznej na świecie,
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w obszarze inżynierii produkcji,
  • Możliwość poznania procesu tworzenia soczewek okularowych ,
  • Poznanie technologii nakładania powłok antyrefleksyjnych za pomocą maszyn próżniowych,
  • Zdobycie doświadczenia w obszarze badań przeprowadzanych za pomocą spektrofotometru,
  • Współpracę w oparciu o umowę cywilno-prawną,
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do dyspozycyjności i możliwości kandydata,
  • Możliwość skorzystania z pakietów medycznych i sportowych.

Prezentacja firmy

Essilor Optical Laboratory Polska jest częścią międzynarodowego koncernu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa