Płatne Praktyki w dziale HR (Rekrutacja) - Praktykant / Praktykantka w dziale Rekrutacji IT

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Wspieranie procesów rekrutacyjnych
  • Aktualizacja bazy CV
  • Poszukiwanie kandydatów z branży IT metodą Direct Search
  • Współpraca z konsultantami w zakresie prowadzonych rekrutacji
  • Analiza rynku IT pod kątem dostępności najlepszych kandydatów

Wymagania:

  • Wykształcenie min., średnie (mile widziani studenci lub absolwenci)
  • Zainteresowanie obszarem HR
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań samodzielną pracę
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Niepowtarzalną, bezkonkurencyjną atmosferę pracy :)
  • Długofalową, stabilną, bezpośrednią współpracę
  • Wspólne wyjścia integracyjne, szereg firmowych imprez
  • Możliwość korzystania z parkingu dla pracowników oraz rowerowni
  • Owoce dwa razy w tygodniu, kawa/herbata cały czas, dofinansowanie do obiadów
  • Możliwość udziału w imprezach sportowych (Bieg firmowy, Winter Capital Market Games i inne)
  • Możliwość rozwinięcia swoich kwalifikacji i umiejętności - szkolenia wdrażające, podnoszące kwalifikację, j. angielski
  • Dobrą, otwartą atmosferę, gdzie będziesz miał/miała dużą samodzielność
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media