Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Płatne praktyki sierpniowe

Miejsce pracy: Duchnice, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Piastów

ZADANIA:

  • Archiwizacja dokumentów
  • Pomoc w prostych czynnościach biurowych

WYMAGANIA:

  • Dostępność od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 -18:00
  • Mile widziany status studenta lub ucznia
  • Zaangażowanie

OFERUJEMY:
  • Pracę w godzinach od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 -18:00
  • Stawkę 13,70 zł brutto
  • Umowę zlecenie
  • Zatrudnienie na cały sierpień

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail
Zapisz mnie

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi