Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/09/2018.

Plant Manager

Zielona Góra, lubuskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Zielona Góra
NR REF.: 1098197

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, zajmującej się produkcją elementów wnętrza samochodu, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Plant Manager.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zakładem produkcyjnym w sposób umożliwiający realizację celów zarządu grupy. Poza tym, tych dotyczących przestrzegania wszystkich nadrzędnych instrukcji postępowania oraz wytycznych z podręcznika QM oraz budżetu kosztów. Dodatkowo Plant Manager będzie odpowiedzialny za ustalanie poziomu zatrudnienia według podanego budżetu personalnego, planowanie potrzeb szkoleniowych dla bezpośrednio mu podporządkowanych pracowników. Ponadto PM będzie odpowiedzialny za osiągnięcie optymalnej produktywności zakładu oraz to, by wytworzone produkty odpowiadały standardowi jakości, który jest wymagany przez klienta. Do zakresu jego odpowiedzialność należy także dopilnowanie by wskazane przez klienta harmonogramy dostaw były przestrzegane pod względem ilości i terminu dostawy, a także za przestrzeganie wszystkich obowiązujących wymogów prawnych i wszelkich przepisów, dotyczących ochrony środowiska i BHP.

Idealnym kandydatem na to stanowisko pracy byłaby osoba posiadająca doświadczenie zawodowe na stanowisku Plant Managera lub Dyrektora Operacyjnego w firmach z branży motoryzacyjnej. Istotnym elementem będzie także posiadanie wysokich kompetencji w obszarze zarządzania zespołem. Warunkiem koniecznym jest także znajomość języka niemieckiego umożliwiającego swobodną komunikację. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Nasz klient oferuje wynagrodzenie bazowe, samochód służbowy oraz możliwość pracy w rozwijającej się organizacji. Chętnych zachęcamy do aplikowania!

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji