Michael Page Michael Page

Plant Manager

Dla naszego klienta, lidera w swoim obszarze poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Plan Managera. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całokształt prac związanych prowadzeniem zakładu produkcyjnego oraz zarządzanie podległymi obszarami, z bezpośrednim raportowaniem do Dyrektora Zarządzającego w Polsce.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z sektora FMCG, posiadająca kilka zakładów produkcyjnych w Polsce. Zważywszy na dalsze plany rozwoju poszukujemy obecnie doświadczonego lidera, który wesprze firmę w dalszym, dynamicznym rozwoju.

Opis stanowiska

  • Strategiczne i operacyjne zarządzanie zakładem produkcyjnym
  • Zarządzanie budżetem zakładu produkcyjnego
  • Zapewnienie płynności produkcji pod względem organizacyjnym i personalnym
  • Rozwój kadry wyższego i niższego szczebla oraz tworzenie planów sukcesji
  • Nadzór nad efektywnością procesu produkcji, monitorowanie oraz podejmowanie działań doskonalących
  • Wdrażanie i uruchamianie nowych projektów
  • Dbanie o dalszy rozwój organizacji

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku, mile widziane w branży FMCG
  • Minimum 5 lat doświadczenia w międzynarodowych firmach produkcyjnych
  • Znajomość nowoczesnych metod i trendów w zakresie zarządzania procesami produkcyjnymi
  • Otwartość, komunikatywność, zdolności liderskie oraz nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Doskonała znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę u lidera w branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Samochód służbowy, pakiet relokacyjny oraz benefity dodatkowe
  • Duże możliwości rozwoju w ramach struktur Grupy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wielkopolskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page