Michael Page Michael Page

Plant Manager

Na nowo powstałe stanowisko w strukturach organizacji szukamy Plant Managera, który będzie zarządzał największym zakładem spółki w Polsce.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest joint venture należący do OEM oraz globalnej firmy produkcyjnej mającej w portfolio 80% producentów samochodów osobowych.

Opis stanowiska

  • rozwój fabryki w kierunku Industry 4.0
  • zarządzanie pracą dyrektorów i kierowników
  • nadzór nad zakładem produkcyjnym zatrudniającym powyżej 1000 osób
  • raportowanie bezpośrednio do zarządu w Polsce
  • uruchamianie nowych projektów
  • odpowiedzialność za terminowość dostaw
  • monitorowanie poziomu realizacji celów strategicznych

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Lean
  • min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zakładem produkcyjnym w branży automotive (min. poziom Tier 1)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • doświadczenie we wdrażaniu elementów Industry 4.0
  • rozwinięte umiejętności techniczne oraz komunikacyjne
  • znajomość procesów obróbki metali i spawania

Oferujemy

  • praca w Joint Venture należącym do jednych z największych koncernów motoryzacyjnych
  • niezbędne narzędzia do pracy w tym samochód służbowy do użytku prywatnego
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • ubezpieczenie na życie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Polkowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page