Michael Page Michael Page

Plant Manager

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Dyrektora Zakładu. Osoba zrekrutowana będzie bezpośrednio raportować do Zarządu w Polsce oraz współpracować z doświadczoną kadrą zarządzającą w ramach Grupy. Preferowany profil kandydata to osoba z doświadczeniem w obszarze produkcji "custom made".

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży elektronicznej zlokalizowana w woj. Kujawsko-Pomorskim. Organizacja należy do międzynarodowej grupy będącej globalnym liderem w zakresie rozwiązań które oferują, która posiada kilkanaście zakładów produkcyjnych na świecie.

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy działów podległych oraz rozwój kompetencji pracowników
  • Nadzór nad efektywnością procesu produkcji, monitorowanie oraz podejmowanie działań doskonalących
  • Zapewnienie płynności produkcji pod względem organizacyjnym i personalnym
  • Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów gotowych
  • Udział w formułowaniu strategii biznesowej, planów i budżetów działów
  • Inicjowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Zapewnienie i kontrolowanie warunków związanych z BHP

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży elektronicznej lub pokrewnej
  • Minimum 5 lat doświadczenia w międzynarodowych firmach produkcyjnych
  • Poparte sukcesami doświadczenie w produkcji "custom made"
  • Znajomość nowoczesnych metod i trendów w zakresie zarządzania procesami produkcyjnymi
  • Otwartość, komunikatywność, zdolności liderskie oraz nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz współpraca z doświadczoną kadrą menadżerską
  • Praca u lidera w swoim sektorze
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bydgoszcz
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page