Hays Poland

Plant Manager with German

Okolice Częstochowy (30 km)
NR REF.: 1107664

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu konstrukcji stalowych w związku z planowanym uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego na terenie woj. Śląskiego poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Plant Managera z j. niemieckim.

Celem stanowiska w pierwszej fazie współpracy jest terminowa realizacja uruchomienia zakładu produkcyjnego.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i zarządzanie wszystkimi wymaganymi aplikacjami, licencjami, certyfikatami i zatwierdzeniami niezbędnymi do realizacji projektu uruchomienia nowej fabryki
  • Zarządzanie projektem i nadzór nad inwestycją od etapu budowy zakładu produkcyjnego (w tym instalacja i uruchomienie maszyn w zakładzie)
  • Stała kontrola kosztów i aktualizacja budżetów
  • Współpraca z dostawcami i centralą firmy

Po uruchomieniu zakładu Plant Manager będzie odpowiedzialny za zarządzanie podległym zespołem (120 os.) oraz zapewnienie realizacji planów produkcyjnych przy zachowaniu wskaźników jakościowych, wydajnościowych i terminowości. Plan Manager będzie także odpowiedzialny za nadzór nad przestrzeganiem procedur dotyczących bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska i jakości produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w koordynacji projektów związanych z budową zakładów produkcyjnych
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (centrala firmy znajduje się w Austrii)
  • Znajomość procesu spawania, cięcia i wiercenia (metali)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z produkcją, sprzedażą, finansami, inwestycjami
  • Znajomość zasad Lean Manufacturing, Six Sigma, TQM, TPM, 5S będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Umiejętność efektywnej i sprawnej organizacji pracy oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne

Nasz Klient oferuje ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy