Michael Page Michael Page

Plant Manager - packaging

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Dyrektora Zakładu Produkcyjnego. Jest to interesująca propozycja zawodowa dla doświadczonych Plant Managerów, ale również osób które aspirują do tej funkcji. Warunkiem koniecznym jest doświadczenie w branży opakowaniowej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest spółka z branży opakowaniowej, która posiada w Polsce kilka zakładów produkcyjnych. Firma należy do międzynarodowego koncernu, który rok do roku zwiększa wolumen produkcyjny oraz sprzedaż. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w województwie kujawsko - pomorskim.

Opis stanowiska

Pełna odpowiedzialność za prowadzenie zakładu produkcyjnego
Zarządzanie wszystkimi aspektami bezpieczeństwa i higieny pracy w celu zapewnienia zgodności z wymogami prawnymi i zasadami organizacji
Organizacja pracy podległych działów w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów
Zapewnienie płynności produkcji pod względem organizacyjnym i personalnym
Udział w formułowaniu strategii biznesowej, planów i budżetów zakładu
Inicjowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
Współpraca z doświadczoną kadrą menadżerską

Profil kandydata

Wyższe wykształcenie techniczne
Minimum 5 lata doświadczenia menadżerskiego w branży opakowaniowej
Otwartość, komunikatywność, zdolności liderskie oraz nastawienie na realizację celów biznesowych
Znajomość nowoczesnych metod i trendów w zakresie zarządzania procesami produkcyjnymi
Poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu kadrą menadżerską
Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
Ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, system bonusowy oraz wsparcie w zakresie relokacji
Duże możliwości rozwoju w ramach struktur w Polsce lub na świecie

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: woj. Kujawsko - Pomorskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page