Plant Controller (m/f)

Michael Page

Złotoryja, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy kandydata na stanowisko kontrolera zakładu. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie kierownictwa w zakresie poprawy wydajności, stworzy i będzie monitorował wskaźniki finansowe, oceniał wyniki operacyjne, koszty oraz wydatki iwestycyjnye.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży automotive zlokalizowana w okolicy Złotoryi.

Opis stanowiska

  • Zorganizowanie procesu budżetowania rocznego;
  • Współtworzenie budżetu sprzedaży, jego analiza oraz forecastowanie;
  • Przygotowanie kosztów produkcji, praca nad poprawą wydajności;
  • Opracowanie planu nakładów inwestycyjnych;
  • Wsparcie w przygotowaniu bilansu i rachunku przepływów pieniężnych spółki;
  • Przygotowanie i terminowe sporządzenie miesięcznego raportu operacyjnego;
  • Wykonywanie wszystkich wymaganych analiz wydajności;
  • Ustalanie wskaźników KPI;
  • Ścisła współpraca z kierownictwem grupy, duża ekspozycja na grupowe finanse;
  • Praca nad udoskonaleniem oraz wydajnym wykorzystaniem systemu ERP.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( Finanse/Księgowość/Ekonomia);
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (sektor produkcyjny);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • Bardzo dobra znajomość systemów klasy ERP;
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem;
  • Duża samodzielność oraz ponadprzeciętne zdolności interpersonalne;
  • Zaangażowanie i chęć wspierania procesu decyzyjnego;
  • Umiejętność pracy z ludźmi, otwartość oraz komunikatywność;
  • Biznesowe podejście, pro-aktywność, nieszablonowe i kreatywne myślenie;
  • Umiejętność ustalania priorytetów.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe;
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon komórkowy;
  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenia grupowe;
  • Ciekawy i ambitny projekt, zaangażowanie w procesy decyzyjne.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Złotoryja
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page