ManpowerGroup Sp. z o.o.

Planista

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Numer ref. PLA/076/ATI

Miejsce pracy: Stojadła k. Mińska Mazowieckiego

Zadania:

  • Ustalenie planu produkcyjnego na podstawie zamówień i stanów towarów
  • Wykonanie zleceń produkcyjnych, rozliczanie produkcji
  • Bieżące korekty produkcji
  • Zamówienie komponentów do produkcji
  • Kontrola stanu towarów standardowych
  • Inwentaryzacja (rozliczenie produkcji i komponentów)
  • Zakładanie BOM-ów i kartotek zapasów dla nowych produktów, nowych kolorów

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zagwarantowane ubezpieczenie społeczne
  • Pracę od poniedziałku do piątku w trybie 1-zmianowym
  • Elastyczne godziny pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe)
  • Umiejętność obsługi komputera (w szczególności Excel)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dyspozycyjność, sumienność
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials