Planista zakupów (k/m)

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • realizacja zleceń dla dostawców przy jednoczesnym utrzymaniu docelowych poziomów zapasów i optymalnej ceny dostawcy,
  • monitorowanie, i rozwiązywanie problemów we współpracy z dostawcami,
  • współpraca z głównym planistą (lub SNP) i dostawcami przy zamówieniach zakupowych,
  • monitorowanie zapasów zagrożonych zestarzeniem się,
  • wdrożenie stopniowego wprowadzania i wycofywania nowych/starych materiałów w ramach kontrolowanego procesu,
  • proaktywna współpraca z dostawcami w celu długoterminowego usprawnienia procesów ,
  • rozwiązywanie problemów z fakturowaniem poprzez współpracę z odpowiednim zespołem finansowym.

Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • doświadczenie w firmie FMCG zarządzającej procesami planowania,
  • znajomość środowiska MS Office,
  • znajomość systemu SAP - mile widziane,
  • rozumienie procesów planowania,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i planistyczne.
  • komunikatywność i otwartość na pracę w dużym zespole.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w stabilnej, międzynarodowej organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy