Opis stanowiska pracy

Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego, min. licencjat (może być student/ka ostatnich lat studiów),
• Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów,
• Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
• Umiejętności pracy w grupie,
• Znajomości środowiska Windows (Excel, Word, Outlook),
• Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP.

Główne zadania na oferowanym stanowisku:
• planowanie i uzgadnianie dostaw i wysyłek towarów w porozumieniu z działami: obsługi klienta i reklamacji,
• współpraca z firmami spedycyjnymi i transportowymi oraz z dostawcami pozostałych usług logistycznych w kraju i zagranicą;
• optymalizacja kosztów realizacji dostaw / odbiorów,
• nadzorowanie zgodności i terminowości realizowanych dostaw / odbiorów,
• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
• współpraca z zespołem handlowców oraz innymi działami spółki,

Wymagania

Gwarantujemy:
• pracę pełną wyzwań w dobrze prosperującej firmie,
• korzystny system wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe + pakiet medyczny + premia roczna),
• pracę w młodym zespole,
• niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Meble Tapicerowane

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców