Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/09/2017.

Planista projektu budowlanego - SŁOWACJA

Kraków, małopolskie

Braven

Opis stanowiska pracy

PRACA NA TERENIE SŁOWACJI!

W związku z rozwojem projektu rozbudowy elektrowni atomowej Mochovce na Słowacji, firma Braven poszukuje pracownika na stanowisko Planisty.
Zakres obowiązków:
- opracowywanie harmonogramów budowy
- weryfikacja i aktualizacja istniejących harmonogramów i zestawień
- przygotowywanie raportów postępów prac, analiza realizacji planu
- udział w naradach oraz spotkaniach koordynacyjnych

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- samodzielne opracowywanie harmonogramów prac (Primavera)
- doświadczenie w pracy przy planowaniu na projektach budowlanych
- dobra znajomość języka angielskiego (opcjonalnie słowackiego)
- znajomość procesu budowlanego
- umiejętności interpersonalne, komunikatywność
- silna motywacja do pracy i nastawienie na osiągnięcie celu

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie na terenie Słowacji
- praca w międzynarodowym projekcie
- ciekawe wyzwania oraz możliwości rozwoju
- niezbędne narzędzia pracy

BRAVEN HR is a company that is engaged in recruiting qualified employees, mainly for... engineering and management positions. Its activities focus mainly on the construction industry and Oil & Gas.

We use a wide range of unique recruitment tools, which allows us to reach suitable candidates. We recruit to work on foreign international projects around the World, that offer great opportunities for growth and gain valuable experience.

We create personalized and effective solutions, tailored to the needs of our customers.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2015
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Przedział wynagrodzenia:
6.000,00 zł - 12.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo