Planista projektu budowlanego - SŁOWACJA

Braven

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

PRACA NA TERENIE SŁOWACJI!

W związku z rozwojem projektu rozbudowy elektrowni atomowej Mochovce na Słowacji, firma Braven poszukuje pracownika na stanowisko Planisty.
Zakres obowiązków:
- opracowywanie harmonogramów budowy
- weryfikacja i aktualizacja istniejących harmonogramów i zestawień
- przygotowywanie raportów postępów prac, analiza realizacji planu
- udział w naradach oraz spotkaniach koordynacyjnych

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- samodzielne opracowywanie harmonogramów prac (Primavera)
- doświadczenie w pracy przy planowaniu na projektach budowlanych
- dobra znajomość języka angielskiego (opcjonalnie słowackiego)
- znajomość procesu budowlanego
- umiejętności interpersonalne, komunikatywność
- silna motywacja do pracy i nastawienie na osiągnięcie celu

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie na terenie Słowacji
- praca w międzynarodowym projekcie
- ciekawe wyzwania oraz możliwości rozwoju
- niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

BRAVEN HR is a company that is engaged in recruiting qualified employees... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie