Kompozyty Sp. z o.o.

Planista Produkcji

Od: Kompozyty Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Stanowice, Jelcz Laskowice

Kompozyty Sp. z o.o. (wchodzące w skład Grupy IM) są dostawcą komponentów i systemów kompozytowych znajdujących zastosowanie w pociągach, autobusach, maszynach oraz generatorach. Firma jest znana z innowacyjnych wyrobów oraz najwyższej klasy procesów produkcyjnych oraz specjalizuje się w małych i średnich partiach produkcyjnych.

Kompozyty posiadają zakłady w Stanowicach oraz Jelczu-Laskowicach, które zatrudniają 450 pracowników.

Miejsce pracy: Jelcz Laskowice/Stanowice

Numer referencyjny: Planista

OBOWIĄZKI:

  • przyjmowanie i wprowadzanie zleceń do systemu
  • współpraca z wydziałami produkcyjnymi oraz logistyką
  • opracowywanie i kontrolowanie wykonywania bieżących planów produkcji
  • opracowywanie planów zapotrzebowań materiałowych
  • przygotowywanie harmonogramów wysyłek do klienta
  • nadzór nad planowanymi terminami dostaw, prowadzenie całokształtu spraw związanych z zapewnieniem ciągłości dostaw do klienta
  • kontakt oraz bieżącą współpracę z klientami

WYMAGANIA:

  • min. wykształcenie średnie,preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (planowanie , inżynieria produkcji lub pokrewne )
  • doświadczenie w dziale planowania w firmie produkcyjnej – mile widziane
  • znajomość zagadnień związanych z organizacją i planowaniem produkcji
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • mile widziana znajomość programów MRP(CDN XL)

OFERUJEMY:

  • aktywny i pełen wyzwań rozwój zawodowy
  • możliwość rozwijania umiejętności kierowniczych oraz cech przywódczych
  • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi informatycznych
  • stabilną i jednocześnie pełną wyzwań pracę w nowoczesnej branży
  • umowę o pracę od razu bez pośrednika, na pełen etat
  • stabilne wynagrodzenie, wysokie zarobki
  • atrakcyjny system premiowy
  • pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji a pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kompozyty Sp. z o.o. z siedzibą w Stanowicach, ul. Topolowa 8, 55-200 Oława, NIP 894-267-33-12  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Kompozyty Sp. z o.o. z siedzibą w Stanowicach, ul. Topolowa 8, NIP 894-267-33-12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.”