Planista Produkcji

HRK S.A.

Murów, opolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Agencja Doradzwtwa Personalnego HRK S.A. dla jednego ze swoich Klientów, znanego koncernu działającego w branży przetwórstwa drzewnego, poszukuję kandydata na stanowisko:

Planista ProdukcjiMiejsce pracy: Murów

Zadania:

  • Planowanie produkcji (w cyklach dziennych, tygodniowych i miesięcznych)
  • Kalkulację i optymalizację kosztów procesów produkcyjnych (wycena procesu oraz rozliczenie zrealizowanych zleceń)
  • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych i międzywydziałowe przekazywanie informacji na temat procesów produkcyjnych
  • Przekazywanie informacji o gotowości towaru do działu planowania dostaw
  • Kontrolę procesu suszenia produktów
  • Zadania administracyjne takie jak: sporządzanie raportów, analiz, obsługa skrzynki mailowej, telefonów, sprzętu biurowego, itp.)

Wymagania:

  • Umiejętność myślenia analitycznego i sprawne działanie w środowisku produkcyjnym (mile widziane doświadczenie w obszarze wskazanej odpowiedzialności przy planowaniu procesów produkcyjnych w przemyśle drzewnym)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne, co najmniej na poziomie średnim
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – poziom B1/B2 - mile widziane
  • Dobra znajomość środowiska MS-Office oraz zdolność do obsługi wewnętrznych systemów informatycznych
  • Dobra komunikacja interpersonalna oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka motywacja do pracy i precyzyjność przy realizacji zadań ukierunkowane na skuteczną realizację założonych celów w określonym terminie
  • Czynne prawo jazdy kategorii B w związku z możliwością odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej zapewniającej stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i premiowe oraz możliwość rozwoju zawodowego w
    przyjaznym środowisku pracy
  • Benefity, np. dodatek paliwowy
  • Szeroki zakres szkoleń
  • Rozwój w międzynarodowych strukturach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.