ManpowerGroup Sp. z o.o.

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Planista produkcji

Miejsce pracy: Łopatki

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u naszego Klienta
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, opiekę medyczną, kartę Multisport)

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (inżynieryjne, zarządzanie produkcją)
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze planowania produkcji
  • Umiejętność analitycznego myślenia przy wykorzystaniu danych

ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

  • Przygotowywanie planów produkcji krótko i długoterminowych
  • Tworzenie planu produkcyjnego w oparciu o zapotrzebowanie klientów i prognozy sprzedaży
  • Tworzenie zleceń produkcyjnych
  • Zamawianie i harmonogramowanie dostaw niezbędnych do realizacji planu produkcji
  • Opracowywanie dziennych raportów produkcji
  • Przygotowywanie i sporządzanie analiz podstawowych wskaźników ekonomiczno- produkcyjnych (wydajność pracy, postoje, braki itp.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials