Planista Produkcji

Poldem Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i aktualizacja bieżącego planu produkcji z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania surowców i możliwości wykonawczych maszyn
  • Analiza wskaźników produkcyjnych i podejmowanie działań na wyznaczonym obszarze
  • Współpraca z kierownikami zmiany oraz z planistami produkcji z innych działów
  • Proponowanie działań optymalizujących pracę w dziale planowania
  • Poziomowanie obciążeń gniazd typu „wąskie gardło”
  • Monitorowanie poziomu zmienności planu, podejmowanie akcji w celu złagodzenia ich skutków
  • Ścisła współpraca z działem planowania materiałów i utrzymania zapasów w celu zapewnienia dostępności materiałów na czas
  • Analizy i monitorowanie konsumpcji surowców, półproduktów oraz produkcji wyrobu gotowego
  • Raportowania zagrożeń związanych z aktualną produkcją
  • Przygotowania danych oraz raportów logistycznych

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku w pracy w branży produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel)
  • Bardzo dobra umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

Gwarantujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w dobrze prosperującej firmie,
  • Korzystny system wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe + pakiet medyczny + premia roczna),
  • Pracę w młodym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Meble Tapicerowane

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca BPO / outsourcing