Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Planowanie przebiegu procesu produkcji w oparciu o zamówienia (stały kontakt z duńską spółką Ready Bathroom ApS.)
  • Nadzorowanie realizacji planów produkcyjnych
  • Efektywne wykorzystanie mocy produkcyjnej
  • Kontrolowanie stanów zapasów magazynowych
  • Tworzenie zestawień i analiz

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższe techniczne lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dyspozycyjności
  • Samodzielności i odpowiedzialności
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub umowa współpracy na podstawie podwykonawstwa (działalność gospodarcza)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Ready Bathroom to firma zajmująca się produkcją i dostarczaniem łazienek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Zakupy / Zaopatrzenie