Planista Produkcji

Michael Page

Kluczbork, opolskie

Michael Page Michael Page

Planista Produkcji odpowiedzialny za harmonogramowanie planów produkcyjnych, nadzór nad zachowaniem właściwego poziomu zapasów i terminową realizację zleceń produkcyjnych

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, lider w branży innowacyjnych ekologicznych rozwiązań dla dla przemysłu. Atrakcyjny i stabilny, uznany w regionie pracodawca obecnie rozwijająca swój zakład produkcyjny na Opolszczyźnie.

Opis stanowiska

- Planowanie bieżącej produkcji

- Nadzór na terminowym wykonywaniem zleceń produkcyjnych

- Nadzorowanie i weryfikowanie potrzeb klientów w aspektach krótko - i długoterminowych

- Monitorowanie poziomu zapasu wyrobów gotowych

- Przygotowywanie raportów

- Współpraca z pozostałymi działami jak zakupy, sprzedaż i magazyn

Profil kandydata

- Doświadczenie w pracy na stanowisku Planisty Produkcji

- Umiejętność zarządzania czasem oraz organizacja pracy własnej

- Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

- Ciekawa i pełna wyzwań rola w obszarze Planowania Produkcji

- Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

- Praca w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej

- Benefity pozapłacowe

- Atrakcyjne wynagrodzenie

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kluczbork
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page