Opis stanowiska pracy

- przygotowywanie i aktualizacja bieżącego planu produkcji z uwzględnieniem
optymalnego wykorzystania surowców i możliwości wykonawczych maszyn
- analiza wskaźników produkcyjnych i podejmowania działań na wyznaczonym obszarze
- analizy i monitorowanie zużycia surowców, półproduktów oraz produkcji wyrobu
gotowego
- współpraca z kierownikami zmiany produkcji oraz kierownikami z innych działów
- poziomowanie obciążeń gniazd typu "wąskie gardło"
- monitorowanie poziomu zmienności planu, podejmowanie akcji w celu złagodzenia ich
skutków
- ścisła współpraca z działem planowania materiałów i utrzymania zapasów w celu
zapewnienia dostępności materiałów na czas
- raportowanie zagrożeń związanych z aktualną produkcją
- optymalizacja procesów produkcji pod względem wydajności, jakości i kosztów
- przygotowywanie danych oraz raportów logistycznych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne
- min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
- doświadczenie w planowaniu i organizacji produkcji
- komunikatywność
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel)
- dodatkowym atutem będzie znajomość pracy w systemie ERP
- umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, skrupulatność, samodyscyplina
- umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Wiodący producent systemów ogrodzeniowych z siedzibą w Pułtusku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji