LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Planista Produkcji

Miejsce pracy: Karczew, Otwock
Nr ref.: 0014387
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie zleceń produkcyjnych;
• Optymalizacja i aktualizacja planów produkcyjnych;
• Przygotowanie i uaktualnianie grafików pracy stanowisk produkcyjnych;
• Współpraca z Kierownikiem Zmiany nad ulepszeniem jakości planów produkcyjnych;
• Zgłaszanie wniosków optymalizacyjnych dla procesu produkcji.

Oczekiwania:

• Doświadczenie w planowaniu produkcji;
• Dyspozycyjność, samodzielność, dokładność;
• Umiejętność pracy zespołowej;
• Znajomość branży produkcji tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem.

Oferta:

• Umowa o pracę (zatrudnie przez zakład produkcyjny);
• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.