Rabugino Sp. z o.o.
Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o.
Rabugino Sp. z o.o. firma produkująca komponenty techniczne z tworzyw sztucznych oraz wózki sklepowe Rabtrolley poszukuje kandydata na stanowisko:

Planista Produkcji

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Wymagania

  • Wykształcenia minimum średniego
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku planisty minimum 2 lata
  • dobrej znajomości j. angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office w szczególności Excel
  • doświadczenia w pracy z systemem MRP/ERP
  • samodzielności i odpowiedzialności w realizacji powierzonych obowiązków,
  • umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobrej organizacji stanowiska i czasu pracy
  • znakomite umiejętności komunikacyjne

Opis stanowiska pracy

  • Planowanie i sterowanie produkcją
  • Planowanie zleceń bazujących na zdolnościach produkcyjnych, ilościach zamówień, stanach magazynowych oraz potwierdzeniach dostaw
  • Zarządzanie brakami materiałowymi (zgłaszanie zapotrzebowania do odpowiednich komórek)
  • Praca w dwóch systemach: SAP, XPERT
  • Przygotowanie planów krótko i długoterminowych
  • Monitorowane istniejącego łańcucha dostaw
  • Zarządzanie zapasami oraz procesem magazynowania i transportu
  • Sporządzanie raportów, analiz oraz prognoz dotyczących planowania i realizacji produkcji
  • Współpraca z działem handlowym w zakresie wdrażania nowych projektów

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Pracę na warunkach partnerstwa i koleżeństwa w zgranym zespole

Wysokość wynagrodzenia uzależniamy od umiejętności i wiedzy kandydata