Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Planista Produkcji

Miejsce pracy: Głogówek
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowywanie planów produkcyjnych krótko i długoterminowych w oparciu o zamówienia klientów, stany magazynowe oraz możliwości produkcyjne
  • zespołowa analiza możliwości produkcyjnych pod kątem planowania produkcji, w oparciu o dostępne zasoby (pracownicy, linie produkcyjne, materiały) i ustalanie priorytetów produkcyjnych
  • udział w tworzeniu i wprowadzaniu nowych produktów w systemie SAP (BOM, technologia wykonania, itp.)
  • monitorowanie i nadzór realizacji planów produkcji oraz ich bieżąca korekta
  • codzienna kooperacja z współpracownikami z działów produkcji i obsługi klienta
  • przygotowywanie raportów i analiz wskaźników produkcyjnych
  • dbanie o odpowiedni poziom zapasów magazynowych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • umiejętności pracy z użyciem arkuszy kalkulacyjnych (MS Excel)
  • znajomości j. niemieckiego i/lub angielskiego (minimum B1)
  • mile widziane doświadczenie w planowaniu produkcji w firmie produkcyjnej
  • analitycznego i samodzielnego podejścia do realizacji zadań
  • mile widziana znajomość systemu SAP

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta, na umowę o pracę
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu prywatnej opieki medycznej
  • naukę języków obcych online (darmowy dostęp do platformy e-learningowej)
  • dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie
  • dodatkow 20 minut przerwy wliczone w czas pracy
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz określoną ścieżkę rozwoju finansowego
  • premię za obecność
  • premię roczną i inne płacowe dodatki do wynagrodzenia

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.