BMZ Poland Sp. z o.o.

Planista Produkcji

Miejsce pracy: Gliwice

Lider na europejskim rynku litowo-jonowych inteligentnych systemów zasilania

Firma BMZ Poland specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów zasilania. Skupiając się na potrzebach klienta oraz rozwijaniu nowoczesnych systemów BMZ Poland ukształtowało wiodącą pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku baterii litowo-jonowych. Mając ponad 20 letnie doświadczenie, 2000 klientów oraz około 250 nowych projektów rocznie BMZ odgrywa wiodącą rolę w Europie w dziedzinie profesjonalnego projektowania oraz wytwarzania inteligentnych systemów zasilania oraz magazynowania energii. Grupa BMZ zatrudnia obecnie około 1800 pracowników w Niemczech, Polsce, USA, Chinach oraz Francji.

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • Planowanie realizacji zleceń produkcyjnych w oparciu o zapotrzebowanie Klientów oraz dostępność zasobów materiałowych, ludzkich, maszynowych; sporządzanie harmonogramów produkcji
  • Monitorowanie realizacji planów produkcyjnych
  • Analiza dostępności materiałów i zasobów, optymalizacja zapasów
  • Koordynacja działań i procesów w firmie w celu zapewnienia terminowej realizacji zleceń
  • Praca w systemie ERP: zakładanie i modyfikacja zleceń, sprawdzanie poprawności BOM-ów

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w dziale planowania produkcji bądź zarządzania produkcją - warunek konieczny
  • Znajomość procesów w firmie produkcyjnej, znajomość nowoczesnych narzędzi zarządzania produkcją, w tym narzędzi z zakresu Lean Management
  • Znajomość Excela w stopniu biegłym – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym – warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętność planowania i koordynowania, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość systemu ERP (znajomość MS Dynamics AX będzie dużym atutem)

Oferujemy:

  • Pasjonujące, pełne wyzwań stanowisko w bardzo dynamicznym międzynarodowym środowisku
  • Pakiet dodatkowy: opiekę medyczną, program Multisport, lekcje języków obcych, ubezpieczenia grupowe
  • Praca w młodym ambitnym zespole
  • Elastyczny czas pracy
www.bmz-group.com
Możesz oczekiwać:
BMZ Poland Sp. z o.o. BMZ Poland Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.