Planista produkcji

Moltton

Chorzów, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i aktualizacja planów produkcyjnych
  • Monitorowanie realizacji planu
  • Udział w codziennych spotkaniach
  • Ustalanie priorytetów produkcji
  • Przygotowanie analiz różnych scenariuszy produkcyjnych
  • Uczestnictwo w spotkaniach zespołu projektowego

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w zakresie planowania produkcji
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Skrupulatność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Pro-aktywność i komunikatywność
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Liczne benefity pozapłacowe
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton