Opis stanowiska pracy

Zakład Produkcyjny z siedzibą w Łęgu (Jelcz Laskowice). Jesteśmy producentem elementów z tworzyw sztucznych do branży AGD oraz przemysłu motoryzacyjnego. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice (okolice), Łęg (pow. oławski)

PLANISTA PRODUKCJI

Miejsce pracy: (pow. oławski)

Opis stanowiska pracy:

-Tworzenie planu krótko i długoterminowego
- Kontakt z klientem
- Współpraca z innymi działami firmy;
- Kontrolowanie i dążenie do ciągłej poprawy wydajności produkcyjnej;
- Zakładanie,księgowanie i archiwizowanie zleceń produkcyjnych

Wymagania:

- Doświadczenia na stanowisku planisty min. rok;
- Zaangażowania i chęci do pracy;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Sumienności w pełnieniu obowiązków
- Zdolności analityczne
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Wykształcenie o kierunku Zarządzanie bądź Inżynieria Produkcji mile widziane

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- stałe wynagrodzenie + premie miesięczne;
- płatne nadgodziny;
- premię za polecenie pracownika;
- niezbędne narzędzia pracy;
- możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach;
- imprezy integracyjne.

Prezentacja firmy

Firma EPP została założona w Polsce w 2005 roku jako oddział włoskiej gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji