Opis stanowiska pracy

Mipromet Sp. z o.o. z siedzibą w Masłomiącej k/Krakowa powstała w 1992 r.
Obecnie należy do wiodących producentów urządzeń dźwignicowych w kraju.

Aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PLANISTA PRODUKCJI

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie krótkoterminowych planów produkcyjnych, zarządzanie magazynem surowców i wyrobów gotowych, rozpisywanie zleceń produkcyjnych, harmonogramowanie produkcji oraz współpracę ze wszystkimi działami wewnętrznymi mającymi wpływ na proces planowania produkcji

Wymagania

- mile widziane wykształcenie techniczne
- samodzielność, dobra organizacja pracy
- komunikatywność
- dyspozycyjność
- mile widziana znajomość programu ERP
- język angielski na poziomie komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Mipromet działa w swojej branży już od 1991 roku. Dzięki temu, że... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca Inne, Praca Praca na produkcji