Planista Produkcji - rekrutacja online

HRK S.A.

Dzierżoniów, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodwej firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Planista ProdukcjiMiejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • Planowanie produkcji (w cyklach dziennych, tygodniowych i miesięcznych)
  • Kalkulacja i optymalizacja kosztów procesów produkcyjnych (wycena procesu oraz rozliczenie zrealizowanych zleceń)
  • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych i międzywydziałowe przekazywanie informacji na temat procesów produkcyjnych
  • Przekazywanie informacji o gotowości towaru do działu planowania dostaw
  • Kontrola procesu suszenia produktów
  • Zadania administracyjne takie jak: sporządzanie raportów, analiz, obsługa skrzynki mailowej, telefonów, sprzętu biurowego, itp.)

Wymagania:

  • Umiejętność myślenia analitycznego i sprawne działanie w środowisku produkcyjnym
  • Wykształcenie techniczne, co najmniej na poziomie średnim, preferowane wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – poziom B2
  • Dobra znajomość środowiska MS-Office oraz zdolność do obsługi wewnętrznych systemów informatycznych
  • Dobra komunikacja interpersonalna oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka motywacja do pracy i precyzyjność przy realizacji zadań ukierunkowane na skuteczną realizację założonych celów w określonym terminie
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku zapewniającym stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach
  • Stałe wynagrodzenie, premię świąteczną oraz roczną uznaniową
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Benefity
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.