Planista Produkcji (Nr ref.: PP/MMI)

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Grójec, mazowieckie

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Miejsce pracy: Grójec

Obowiązki:

  • planowanie procesu produkcji w oparciu o zapotrzebowania Klienta z uwzględnieniem optymalizacji zasobów,
  • kontrola dostaw części zamiennych i transportu produktu do Klienta,
  • tworzenie raportów produkcyjnych (PIC, PDP),
  • zarządzanie danymi w obszarze zapasów materiałowych wyrobu gotowego,
  • opieka nad sprawnym funkcjonowaniem systemu PULL oraz ERP,
  • sprawne rozwiązywanie bieżących problemów,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (logistyka, zarządzanie łańcuchem dostaw),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze produkcji w branży przemysłowej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programów pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel,
  • znajomość systemu klasy ERP,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • samodzielość w podejmowaniu decyzji,
  • dobra organizacja pracy.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w globalnej firmie z branży automotive,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zwodowego.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.