Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Planista Produkcji (m/k)

Miejsce pracy: Dzierżoniów, Wałbrzych, Świdnica
Opis stanowiska:
  • monitorowanie poziomu zapasów materiału wejściowego do produkcji,
  • analiza zamówień i przygotowanie harmonogramu realizacji,
  • opracowywanie planów i przygotowywanie zleceń produkcyjnych,
  • nadzór nad wykonywaniem planu pracy,
  • przygotowywanie raportów wydajności procesu produkcji,
  • realizacja założeń budżetowych przedsiębiorstwa.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne, co najmniej na poziomie średnim,
  • wykształcenie kierunkowe np. inżynierskie z zakresu technologii produkcji obróbki cieplnej będzie dodatkowym atutem,
  • otwartość na poszerzanie wiedzy, szybkie przyswajanie nowych umiejętności,
  • zdolności analityczne, biegła obsługa programów typu arkusze kalkulacyjne Excel (tworzenie makr, tablic przestawnych), PowerPoint
  • zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w grupie,
  • wskazana podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • znajomość systemu MRP (SAP, AMS) oraz doświadczenie na tożsamym stanowisku w branży automotive będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • atrakcyjny pakiet szkoleń,
  • możliwość poznania procesów obróbki cieplno-chemicznej,
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
  • zdobycie cennego doświadczenia w branży automotive.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.