Planista Produkcji (m/f)

Michael Page

Strzelin, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko Planisty Produkcji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana na południe od Wrocławia.

Opis stanowiska

  • Planowanie i monitorowanie produkcji w podległym obszarze
  • Tworzenie harmonogramów produkcyjnych w oparciu o system ERP
  • Sprawdzanie dostępności materiałów i półfabrykatów do zleceń produkcyjnych
  • Potwierdzanie zamówień od klienta w oparciu o uzgodnione wydajności linii produkcyjnych
  • Ustalanie priorytetów produkcyjnych/wysyłkowych z klientem
  • Monitorowanie i optymalizacja zapasów
  • Planowanie dostaw i współpraca z dostawcami
  • Monitorowanie parametrów systemu ERP i poprawa jego funkcjonalności
  • Współpraca z innymi działami.

Profil kandydata

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe techniczne, inżynieria produkcji, logistyczne)
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność, zaangażowanie w pracę i zorientowanie na cel
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów
  • Środowisko sprzyjające rozwojowi i poszerzaniu wiedzy
  • Przyjazna i otwarta atmosfera pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Strzelin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page