Planista Produkcji - FMCG - Food

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na danym stanowisku zajmować będzie się planowaniem produkcji w horyzoncie krótko, średnio oraz długo terminowym dla klienta z branży spożywczej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży FMCG, specjalizująca się w produkcji spożywczej dystrybuowanej globalnie. Organizacja jest liderem w swoim obszarze, na pierwszym miejscu stawiając jakość oraz zrównoważony rozwój. W związku z rozwojem szuka doświadczonej osoby na stanowisko Planisty Produkcji.

Opis stanowiska

* Planowanie produkcji dla dedykowanych linii produkcyjnych w krótkim, średnim oraz długim horyzoncie
* Przygotowywanie i dostosowywanie harmonogramów produkcji do bieżących założeń
* Samodzielne podejmowanie decyzji i działań, mających na celu realizację produkcji w założonych wolumenach
* Analiza i raportowanie odchyleń wykonania planów produkcyjnych oraz wykorzystania parku maszynowego
* Ścisła współpraca z produkcją, zaopatrzeniem, planowaniem sprzedaży, oraz działem Obsługi Klienta
* Inicjowanie rozwiązań ulepszających proces oraz narzędzia planistyczne

Profil kandydata

* Kilkuletnie doświadczenie w planowaniu w obszarze produkcji poparte sukcesami w optymalizacji procesu planowania - Optymalnie branża FMCG
* Zrozumienie specyfiki pracy w środowisku produkcyjnym
* Umiejętność odnalezienia się w dynamicznej, zmiennej sytuacji
* Doskonałe zdolności analityczne i interpersonalne
* Praktyczna znajomość systemów APS
* Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

* Pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę,
* Praca w dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów
* Szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne umożliwiające poszerzenie kwalifikacji zawodowych
* Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą
* Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią i dodatkowymi benefitami (sport, opieka medyczna)
* Realny wpływ na rozwój firmy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page