Planista Popytu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta,firmy z branży RETAIL (DIY) o bardzo silnej pozycji rynkowej, poszukujemy kandydatów do dużego i rosnącego zespołu Planistów w dziale Supply Chain

Planista PopytuMiejsce pracy: Warszawa

Najważniejsze zadania na stanowisku:

  • Prognozowanie sprzedaży oferty stałej, wprowadzanych nowości oraz ofert promocyjnych w ramach powierzonej grupy produktowej;
  • Analiza danych historycznych i trendów sprzedaży;
  • Monitorowanie dostępności produktów i wskazanie adekwatnych poziomów zapasów;
  • Koordynacja odpowiedniego przepływu informacji zarówno w kontaktach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Ścisła współpraca z działami zaangażowanymi w kształtowanie strategii rozwoju powierzonego asortymentu;

Wymagania wobec Kandydatów:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (Planista /Analityk Popytu / Zapasu, Demand Planner, Specjalista ds Planowania Popytu / Zapasu);
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne (wyciąganie wniosków i trafna interpretacja danych biznesowych);
  • umiejętność proaktywnego poszukiwania usprawnień i proponowania działań zapobiegawczych;
  • umiejętność efektywnej realizacji zadań w dużej i złożonej strukturze organizacyjnej;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny);

Oferta pracodawcy:

  • umowa pracę w organizacji o silnej pozycji rynkowej;
  • duża możliwość rozwoju zawodowego w organizacji o wysokiej kulturze zarządzania;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość skorzystania z bogatego pakietu benefitów (m.in. prywatnej opieki medycznej;
  • grupowego ubezpieczenia na życie oraz karty MultiSport);
  • przyjazna atmosfera pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.