Planista optymalizacji procesu

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Sosnowiec, śląskie

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Obowiązki:

  • inicjowanie, planowanie i realizacja projektów z zakresu optymalizacji i modernizacji procesu produkcyjnego,
  • pozyskiwanie i analizowanie danych o przebiegu istniejących procesów i podejmowanie działań w oparciu o metody TPM oraz Lean Management,
  • prowadzenie obserwacji i pomiarów w obrębie produkcji w celu usprawnienia procesów w nich zachodzących,
  • ścisła współpraca z inżynierami procesu nowych uruchomień w projektach dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego,
  • aktualizacja dokumentacji maszyn,
  • przygotowywania raportów, analiz i prognoz na temat proponowanych zmian.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowane: zarządzanie produkcją),
  • doświadczenie w branży produkcyjnej na podobnym stanowisku w zakresie planowania produkcją,
  • znajomość systemów oraz narzędzi TPM oraz Lean Management,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych / pneumatycznych / hydraulicznych,
  • doświadczenie w pracy przy produkcji zautomatyzowanej,
  • odpowiedzialność za utrzymanie wskaźników OEE oraz SMED,
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu,
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia,
  • ubezpieczenie medyczne oraz społeczne,
  • kartę Multisport,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dalsze możliwości rozwojowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.