Planista Materiałowy

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Household, poszukujemy doświadczonego Planisty Materiałowego, który działał będzie w zaangażowanym i ambitnym zespole.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest rozwijająca się firma, która pozyskuje nowe projekty i regularnie zwiększa swój udział w rynku.

Opis stanowiska

* Nadzorowanie zamówień do zewnętrznych dostawców;
* Praca w systemie MRP w celu zapewnienia dostępności materiałów oraz przypisanych komponentów;
* Analizowanie zapasów w celu eliminowania nadmiernych stanów zapasów lub zwiększenie wskaźnika rotacji;
* Proponowanie i wdrażanie procedur gwarantujących płynność operacji produkcyjnych i zgodność stanów zapasów w systemie z rzeczywistości;
* Aktywne zarządzanie dostawcami i nadzorowanie wskaźników opisujących ich działanie;
* Rozwiązywanie/monitorowanie problemów z dostawami;
* Codzienna współpracy z zespołami logistyki, jakości, zakupów, produkcji i inżynierii;

Profil kandydata

* Zdobyty tytuł magistra lub minimum 5 lat doświadczenia w produkcji / planowaniu / dziale zakupów;
* Wiedza w zakresie bazy zaopatrzenia związanej z przemysłem;
* Doświadczenie ] w zakresie planowania produkcji oraz planowania materiałowego;
* Chęć rozwoju w kierunku zarządzania zespołem ludzkim, umiejętność przeprowadzania szkoleń;
* Dobra znajomość systemów klasy ERP, w tym przypadku firma posługuje się systemem Microsoft Dynamics;
* Doświadczenie związane z liniami produkcyjnymi opartymi na stawkach lub przepływach (bez MRP);
* Doświadczenie w operacjach, zarządzaniu zapasami, MRP i procesach Lean Manufacturing;
* Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim;

Oferujemy

* Praca w ciekawym, zaangażowanym zespole;
* Szereg dodatkowych benefitów takich jak premie miesięczne, czy świadczenia socjalne;
* Stabilne zatrudnienie w firmie, która na przełomie kilku ostatnich lat odnotowuje znaczące wzrosty;

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page