Planista materiałowy / Material Planner

Trenkwalder

Środa Śląska, Wrocław, Legnica, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska, Wrocław, Legnica
Obowiązki:
  • składanie i zarządzanie zamówieniami na nowe / używane części i materiały,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • współpraca z placówkami zajmującymi się naprawami części, wspomaganie procesu logistycznego wysyłki części do placówek,
  • tworzenie kosztorysów, współpraca z zespołem zatwierdzającym koszty,
  • bieżąca komunikacja ze sprzedawcami / dostawcami celem potwierdzenia terminów, faktur, wycen kosztów, itp.,
  • zarządzanie procesem finansowym związanym z zakupem lub naprawami części, materiałów,
  • współpraca z urzędem celnym,
  • współpraca z przewoźnikami w związku z transportem.
Job description:
  • create and manage purchase orders for new or used parts / material,
  • entering data into the system,
  • cooperation with repair facilities, support of the logistics process of shipping parts,
  • manage quotation process, confirming costs,
  • communication with vendors / suppliers related to confirming promise dates, invoices, pricing etc.,
  • manage invoice and finance process,
  • import clearances and liaise with import customs broker,
  • communicate with freight company regarding transport.

Wymagania:
  • wykształcenie co najmniej wyższe zawodowe związane z inżynierią, łańcuchem dostaw, logistyką (lub odpowiednie doświadczenie zawodowe),
  • doświadczenie w korzystaniu z systemów ERP,
  • doświadczenie w korzystaniu z programów Microsoft Excel, Power Point,
  • płynna znajomość języka angielskiego oraz polskiego,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętność przewidywania, planowania,
  • skrupulatność.
Requirements:
  • bachelor or higher-level degree related to engineering / supply chain / logistics (or equivalent work exprience),
  • experience working with or using ERP systems,
  • experience in using Microsoft Excel, Power Point,
  • ability to communicate fluently in English and Polish,
  • ability to team work,
  • be a self-directing individual,
  • ability to scenario plan future events,
  • high level of attention to detail.

Oferujemy:
  • współpracę z międzynarodową firmą, z branży lotniczej,
  • miejsce pracy: Środa Śląska,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę na rozwojowym stanowisku, w firmie o wysokich standardach,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • przewidywane zatrudnienie: grudzień 2018.
We offer:
  • cooperation with an international company from the aviation industry,
  • place of employment: Środa Śląska,
  • employment based on a contract of employment,
  • attractive salary,
  • ability for personal development, in company with high standards,
  • friendly atmosphere at work,
  • expected employment: December 2018.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy