Opis stanowiska pracy

• Tworzenie i aktualizacja harmonogramów oraz planów produkcji
• Nadzór, bieżąca korekta i kontrola realizacji planów produkcyjnych
• Sprawdzanie dostępności materiałów i półfabrykatów niezbędnych do realizacji zleceń produkcyjnych
• Ciągła optymalizacja planów produkcji pod względem dostępności materiałów i zdolności produkcyjnych,
• Analiza, nadzór i wyliczanie zapasów bezpieczeństwa
• Przygotowywanie raportów i niezbędnych danych na potrzeby analiz produkcyjnych i planowania
• Przygotowywanie estymacji długoterminowych planów produkcji w oparciu o bazy danych systemu ERP
• Opracowywanie zestawień obrazujących poziom realizacji zleceń produkcyjnych i przekazywanie osobom decyzyjnym
• Bezpośrednia współpraca z przedstawicielami obszaru produkcji, działu zakupów, magazynów, kontroli jakości

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane zarządzanie produkcją lub logistyka)
• Doświadczenie w pracy w dużej firmie produkcyjnej na stanowisku planisty lub analityka
• Umiejętność planowania i organizacji działań własnych oraz zespołowych
• Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (Excel, Word)
• Znajomość systemów klasy ERP
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• doświadczenie w zakresie analiz wydajności i efektywności procesów produkcyjnych

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ciekawą, stabilną pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Pracę w ambitnym, młodym i dynamicznym zespole
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń

Prezentacja firmy

Celem Quickpack Polska realizowanym konsekwentnie już od 1997 roku jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Inżynieria, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji