PL/SQL Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, która specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych i technologicznych dla klientów z całego świata.  Klient zajmuje się projektowaniem rozwiązań szytych na miarę dla znanych firm z wielu branży (bankowość, ubezpieczenia, e-commerce, motoryzacja). Aktualnie poszukujemy dla niego ambitnej osoby na stanowisko PL/SQL Developera.

Miejsce pracy: Wrocław/Poznań

Główne obowiązki:

  • rozwijanie i utrzymywanie aplikacji opartych o bazę danych Oracle i język PL/SQL
  • implementowanie i optymalizowanie procesów ETL w hurtowniach danych (disk-based oraz in-memory processing);
  • automatyzowanie testów oraz deployment kodu z wykorzystaniem najlepszych praktyk z obszaru DevOps, CI/CD;
  • migracja istniejących rozwiązań na nowe platformy Big Data oraz Cloud

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie w projektach z obszaru baz lub hurtowni danych (DWH) z wykorzystaniem Oracle
  • bardzo dobra znajomość języka PL/SQL
  • znajomość jednego lub więcej z wymienionych (lub podobnych) narzędzi i technologii: Oracle Exadata,Oracle Multitenant Database, Oracle Data Guard, Oracle RAC, Oracle Data Vault, InformaticaPowerCenter, Hadoop/Cloudera/Hbase
  • umiejętność stosowania dobrych praktyk z zakresu inżynierii oprogramowania
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (B2)
  • mile widziana znajomość jednego z języków programowania: Java/Scala/Python

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (od razu na czas nieokreślony, bez okresu próbnego),
  • Podwyższone koszty uzyskania przychodów na poziomie 80%,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Szkolenia wewnętrze oraz zewnętrzne,
  • Kursy języków obcych (angielski, niemiecki),
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Karta Multisport,
  • Abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit,
  • Bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe,
  • Dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów,
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej,
  • Wsparcie przy relokacji do Wrocław lub Poznania (jednorazowy bonus 10 000 zł brutto ułatwiający przeprowadzkę).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media