Power Media

PL/SQL Developer

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław, Poznań

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, która specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych i technologicznych dla klientów z całego świata. Klient zajmuje się projektowaniem rozwiązań szytych na miarę dla znanych firm z wielu branży (bankowość, ubezpieczenia, e-commerce, motoryzacja). Aktualnie poszukujemy dla niego ambitnej osoby na stanowisko PL/SQL Developera.

Miejsce pracy : Wrocław/Poznań

Główne obowiązki :

  • rozwijanie i utrzymywanie aplikacji opartych o bazę danych Oracle i język PL/SQL
  • implementowanie i optymalizowanie procesów ETL w hurtowniach danych (disk-based oraz in-memory processing);
  • automatyzowanie testów oraz deployment kodu z wykorzystaniem najlepszych praktyk z obszaru DevOps, CI/CD;
  • migracja istniejących rozwiązań na nowe platformy Big Data oraz Cloud

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • szkolenia zawodowe i językowe
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy hybrydowej
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • karta Multisport,
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej
  • wsparcie w relokacji (do 10 000zl)
  • bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe
  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów

Wymagania :

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w projektach z obszaru baz lub hurtowni danych (DWH) z wykorzystaniem Oracle
  • bardzo dobra znajomość języka PL/SQL
  • znajomość jednego lub więcej z wymienionych (lub podobnych) narzędzi i technologii: Oracle Exadata, Oracle Multitenant Database, Oracle Data Guard, Oracle RAC, Oracle Data Vault, Informatica PowerCenter, Hadoop/Cloudera/Hbase
  • umiejętność stosowania dobrych praktyk z zakresu inżynierii oprogramowania
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (B2)
  • mile widziana znajomość jednego z języków programowania: Java/Scala/Python

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media