PL/SQL developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1090123

PL/SQL Developer

PL/SQL, Oracle, Warszawa, kontrakt B2B, branża ubezpieczeniowa

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – branża ubezpieczeniowa – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Długość: współpraca długofalowa
Stawka: 500 - 800 pln netto +VAT / dzień

Obowiązki:

  • Uczestnictwo w projekcie wdrożenia i utrzymania systemu (technologia Oracle: SQL, PL/SQL oraz Forms&Reports).
  • Analiza wymagań użytkowników
  • Projektowanie rozwiązań
  • Implementacja rozwiązań
  • Czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania
  • Integracja systemu z innymi systemami firmy

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w zakresie budowy i utrzymywania systemów opartych o technologię Oracle
  • Praktyczna znajomość wszystkich faz procesu rozwoju oprogramowania
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość systemu TIA oraz doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
  • Znajomość środowiska Unix lub Linux na poziomie użytkownika
  • Certyfikaty w zakresie technologii Oracle SQL, PL/SQL, Forms, Reports
  • Znajomość języka Java

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland