Pizzer stawka od 16 zł na rękę, praca w lokalu firmowym Piekarnia /Cukiernia

Baccata Enterprise Sp. z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Piekarnia-Cukiernia zatrudni osobę na stanowisko: Pizzer do nowo otwieranego lokalu.

Lokalizacja pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Praca w systemie zmianowym po 8 h dziennie w godz. 6:00-20:00

Oferujemy:

  • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie
  • stawka ustalana indywidualnie podczas spotkania w zależności od doświadczenia i umiejętności zaczynająca się od 16 zł na rękę

Zainteresowane osoby posiadające książeczkę sanepidowską/badania lekarskie prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)

Prezentacja firmy

Baccata Enterprise to firma szkoleniowo-doradcza stworzona przez doświad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Praca fizyczna