Opis stanowiska pracy

Domino`s Pizza – znana i ceniona na całym świecie marka, posiadająca ponad 13000 lokali na przeszło 70 rynkach, światowy lider w dostawie pizzy, trzykrotny zdobywca prestiżowego tytułu „Pizza Chain of The Year”, w związku z intensywną ekspansją na polskim rynku i otwarciami kolejnych pizzerii, poszukuje w Warszawie kandydatów zainteresowanych współpracą w charakterze:

Pizza Maker

Stawka zależy od Twojego zaangażowania w pracy (15 zł brutto na początek).

Do Twoich zadań będzie należało:

  • przyjmowanie zamówień od klientów i przygotowywanie potraw
  • przyjęcie dostaw produktów i odpowiednie oznakowanie
  • dbanie o wygląd i czystość miejsca pracy

Zapewniamy:

  • pełne szkolenie (nie musisz mieć doświadczenia, aby dołączyć do nas)
  • elastyczne godziny pracy
  • posiłek pracowniczy
  • karta Multisport/Medicover (po 3 miesiącach)
  • przyjazna atmosfera
  • praca w młodym zespole
  • wypłata zawsze na czas

Wymagamy:

  • status studenta / ucznia mile widziany
  • książeczka sanepid
  • zaangażowania i motywacji do pracy

Zgłoszenia prosimy wysyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Dominos Pizza

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca dla studenta