PILNIE! Praca na budowie - 2 640 zł na rękę!

JOBME S.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, stabilnej firmy budowlanej, poszukujemy osób do pracy na okres dwóch miesięcy (wrzesień-październik):

  • Głównym zadaniem będzie demontaż starej nawierzchni i montaż nowej - chodnik, ulica i tereny zielone,
  • Praca fizyczna na zewnątrz z narzędziami udostępnionymi przez pracodawcę,
  • Umowa zlecenie podpisywana bezpośrednio z firmą budowlaną,

Zarób dobre pieniądze w krótkim czasie :-)

Wymagania

  • Motywacja do pracy,
  • Punktualność,
  • Gotowość do pracy fizycznej.

P.S. Osoby z kończącą się wizą również mile widziane!

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
2 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
14PLN - 14PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie