Pilne ! Monter instalacji sanitarnych - hydraulik remont szkoły okolice Bonn - atrakcyjne wynagrodze

BestHill Work

Niemcy, Bonn, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma BestHill Work zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.

Opis stanowiska:

  • Team Elektryków (wymiana instalacji w szkole duży obiekt )
  • Team Hydraulików(wymiana instalacji sanitarnych i grzewczych)
  • Team Monter wentylacji (wymiana wentylacji w obiekcie)

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny - jedna z osób w team)
  • doświadczenie zawodowe lub wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat.B + auto na wyjazd

Oferujemy:

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • system premiowy uzależniony od długości zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie 12,50 €- 13,50 € /h +30€ dieta dzienna
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę OPŁACONE
  • stały kontakt koordynatora przez cały okres zatrudnienia BestHill Work

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

BestHill Work to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja