Work Service Express

Pilarz/ Drwal

Miejsce pracy: Katowice

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.
Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Work Service Express (KRAZ 1116),
poszukuje dla swojego zagranicznego klienta na terenie Niemiec pracownika na stanowisko:

Pilarz/Drwal

Twoje zadania:

• Prace związane z wycinką drzew i przycinaniem gałęzi
• Praca przy obróbce drewna
• Przygotowywanie drewna do sprzedaży

Od kandydatów oczekujemy :

• Uprawnienia drwala
• Doświadczenie min. 1 rok na stanowisku pilarza/drwala
• Zaangażowania i chęć do pracy
• Bardzo dobra kondycja fizyczna
• Mile widziane dodatkowe uprawnienia

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie od 1600-2000 euro netto
• Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
• składki ZUS jak od średniej krajowej (wyższa emerytura!),
• 100 % bezpłatne zakwaterowanie
• Darmowe posiłki
• Przejazd z Polski do Niemiec- opłacony bilet za bus

Zadzwoń po szczegóły! Tel: 518-797-269

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.