Pierwsza praca z językiem angielskim

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1140080

Dla globalnej firmy z branży logistyki i transportu poszukujemy osób na stanowisko Agenta do spraw Celnych z językiem angielskim.

Podstawowe obowiązki:
- przygotowywanie dokumentów celnych na podstawie dokumentów dołączonych do przesyłek
-weryfikacja poprawności danych zawartych w dokumentacji celnej
-kontakt z klientami w celu zapewnienia wszystkich niezbędnych/ brakujących informacji

Wymagania:
- biegły język angielski zarówno w mowie jak i piśmie (poziom minimum B2)
- dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
- skrupulatność
-umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:
- możliwości rozwoju
- bogaty pakiet szkoleń
-dofinansowanie do rozwoju osobistego i zawodowego
- stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
-interesujący pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, vouchery lunchowe, okazjonalne karty upominkowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland